Jak jsem se učila vypěstovat si psací návyk v 21 dnech

Jsem člověk, který je pořád nespokojený a má pocit, že když chce něco umět, tak se musí hodně učit.

A úplně nejlepší je přihlásit se na kurz nebo si koupit nějakou skvělou publikaci.

Tímto způsobem mě oslovilo i „Spisovatelské cappuccino“, které na mě vykouklo na FB a cítila jsem, že tudy vede moje cesta.

Zatím, co jsem nesměle okukovala výtvory v této FB skupince a říkala si, že nevím, zda si tady nebudu spíš číst než cokoliv jiného, a že opravdu nejsem „spisovatelka“, tak na mě udělala kuk pozvánka do 21 denní výzvy: „Vypěstuj si psací návyk“.

Neváhala jsem ani chvilku. A udělala jsem velmi dobře. Potkala jsem tady tak skvělé lidi, že mám pocit, že se známe už velmi dlouhou dobu, že stejně cítíme. A že se dokážeme úžasně podpořit.

Byl to krok z mé komfortní zóny, ale nikdy ho nebudu litovat. Bylo mi tam krásně.

A to jsem nevěděla, že na konci mě čeká další překvapení. A to, že se stanu 1 ze 3 vítězek. Vyhrála jsem rozhovor s Martinou Heš. Nebudu lhát, trochu mě to vyděsilo.

Nakonec jsem si rozhovor velmi užila. Ono totiž platí, že když jste ve společnosti skvělých lidí, tak se nikdy nemáte čeho bát. Je to, jak když neumíte tancovat a vede vás Patrick Swayze – takže: „Baby nebude sedět v koutě“.

Pokud budete mít chuť a chvilku, tak se na rozhovor můžete podívat tady:  https://youtu.be/FdE7hHnA534

„Miluju drátování, ukážu ti jak se přenést do světa našich babiček a udělat radost sobě nebo svým blízkým.“ Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.